O NÁS

Jsme progresivní, dynamicky se rozvíjející firma zaměřena na interiérové, stavební a klasické truhlářství. Provádíme komplexní řešení interiérových celků ale i zakázek drobnějšího rozsahu.

Při realizaci zakázky nabízíme osobní přístup a individualitu k zákazníkovi, klademe důraz na pečlivý výběr materiálů a preciznost zpracování. Vyrábíme z laminovaných, MDF a dýhovaných desek značek KRONOSPAN a EGGER vč. povrchu z vysokého lesku, masivních dřevin ze severských zemí i exotických materiálů vč. jejich povrchové úpravy a příslušenství. Dále používáme kování od předních světových výrobců - značek Blum, Hettich, Swell a dalších. Spolupracujeme s architekty a ostatními řemeslníky se zaměřením na sádrokartony, vodu, plyn a elektro.

Nabízíme i 3D vizualizace pro Vaši lepší představu. Vlastníme všechny moderní technologie pro výrobu Vašich zakázek které řešíme v co nejkratším termínu dodání za pomoci dobře zvládnutého Time Managementu.

Při řešení zakázek klademe důraz na kvalitu, preciznost a účelnost. Naším cílem je spokojenost zákazníka i s ohledem na cenu a efektivitu výrobku.